- 1/48 48Open Sun 2PM-4PM
$650,000
4 Beds5 Baths3,110 SqFt601 S Monomoy CT, Norman, OK 73071
Single Family Home
- 1/36 36Open Wed 1PM-3PM
$430,000
3 Beds2 Baths2,029 SqFt2040 NW 21st ST, Oklahoma City, OK 73106
Single Family Home
- 1/43 43Open Wed 10AM-12PM
$689,999
4 Beds3 Baths2,688 SqFt4604 SE 37th ST, Moore, OK 73165
Single Family Home
- 1/45 45Open Wed 10AM-12PM
$685,000
4 Beds3 Baths2,681 SqFt4704 SE 37th ST, Oklahoma City, OK 73165
Single Family Home
- 1/22 22Open Sun 2PM-4PM
$515,000
4 Beds3 Baths3,320 SqFt9808 Ritter RD, Oklahoma City, OK 73162
Single Family Home
- 1/50 50Open Sat 12PM-5PM
$314,500
3 Beds2 Baths1,384 SqFt4113 NW 179th ST, Edmond, OK 73013
Single Family Home
- 1/40 40Open Sun 2PM-4PM
$415,000
4 Beds2 Baths1,856 SqFt3727 Hardy DR, Norman, OK 73069
Single Family Home
- 1/50 50Open Sat 12PM-5PM
$535,000
4 Beds3 Baths2,500 SqFt5800 NW 154th TER, Edmond, OK 73013

read more
- 1/18 18
closed
$124,500
2.0%$122,000
2 Beds2 Baths1,006 SqFt4400 Hemingway DR #112, Oklahoma City, OK 73118
Condo
- 1/12 12
closed
$231,900
$231,900
3 Beds2 Baths1,522 SqFt9613 NW 123rd ST, Yukon, OK 73099
Single Family Home
- 1/11 11